24pcafa6d Electronic Pressure Sensor
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
Total 2686 products from 24pcafa6d electronic pressure sensor Manufactures & Suppliers
Quality 24PCAFA6D Electronic Pressure Sensor Board Mount Vacuum Through Hole for sale
Model Number:24PCAFA6D
Place of Origin:China
ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd.
Verified Supplier
Guangdong
Quality 304SST Electronic Pressure Sensor Piezoresistive Oil Filled ODM for sale
Brand Name:WNK, WNK
Place of Origin:Anhui, China
Hefei WNK Smart Technology Co.,Ltd
Verified Supplier
Anhui
Quality M16X1.5 24V 0-12bar Engine Electronic Pressure Sensor Electronic Pressure Transducer for sale
Brand Name:WHCD
Model Number:CDQD0-03070122
Place of Origin:Wuhan City Hubei , China
Wuhan Chidian Technology Co., Ltd
Hubei
Quality 400 Bar Oil Melt Pressure Transducer Electronic Pressure Sensor for sale
Brand Name:Yunyi
Model Number:UC-800 D
Place of Origin:China
Xi'an Yunyi Instrument Co., Ltd
Quality High Frequency Response Electronic Pressure Sensor For Air Compressor for sale
Brand Name:ruijia
Model Number:PTM-1H
Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.
Shaanxi
Quality Electronic Pressure Sensors SLF7045T-101MR50-PF Inductors For Power Line SMD for sale
Brand Name:Anterwell
Model Number:SLF7045T-101MR50-PF
Anterwell Technology Ltd.
Site Member
Guangdong
Quality Electronic pressure sensor EPS  generator sensor |generator parts for sale
Brand Name:generator sensor
Model Number:Electronic pressure sensor EPS
WESPC (HONGKONG) LIMITED
Active Member
Quality Electronic Pressure Sensor Chip SHT35-DIS Temperature Humidity Sensor Chip for sale
Brand Name:Sensirion
Model Number:SHT35-DIS
Place of Origin:Original
Shenzhen Retechip Electronics Co., Ltd
Quality IP65 / 67 Precision Pressure Sensor , Electronic Pressure Sensor 5V / 24V DC for sale
Brand Name:WNK
Model Number:WNK80mA
Anhui
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Quality 330D E336D Excavator C9 Engine Electronic Pressure Sensor 274-6719 2746719 for sale
Model Number: Excavator Pressure Sensor
GUANGZHOU JIAJUE TRADING CO.,LTD
Brand Name:Schneider
Model Number:XMLP400BD21F
...Pressure Sensors XM Product Type Electronic Pressure Sensor Pressure Sensor Name XMLP Electrical Circuit Type Control Circuit Current Consumption < 23 mA Output Signal Type Analogue 2. Key Selling Points High-Pressure Measurement up to 400 bar:Designed for high-pressure industrial applications, capable of measuring up to 400 bar gauge pressure...
Boxun (Hong Kong) Technology Limited
Hongkong
Brand Name:ZHYQ
Model Number:PT124B-242
Shanghai Zhaohui Pressure Apparatus Co., Ltd.
Active Member
Shanghai
Brand Name:Original
Model Number:PN2071
Place of Origin:Germany
Mengchuan Instrument Co,Ltd.
Zhejiang
Brand Name:HITACH , Aftermarket
Model Number:EX200-2 EX200-3 EX200-5
Place of Origin:Japan , China
Guangzhou Hyunsang Machinery Co., Ltd.
Quality Original KOMATSU Excavator Electrical Parts CAT Electronic Pressure Sensor for sale
Brand Name:MaoQun
Model Number:Pressure Sensor
Guangzhou Maoqun Machinery Equipment Co., Ltd.
Quality 1000bar Pressure Sensor Transducer for sale
Brand Name:OEM
Electronic Pressure Sensor Transducer Description of electronic pressure transducer sensor The pressure transmitter is the ideal solution for general industrial application. The pressure transmitter offers continuous measuring ranges between 0…160 bar to ...
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Brand Name:HT SENSOR
Model Number:BPZK04
Place of Origin:Baoji,China
Baoji Hengtong Electronics Co., LTD
Shaanxi
Quality White Alumina Pressure Sensor Ceramic Insulator 0.25mm-6mm for sale